- VALENTI ITALY

Цена
€37 00 / 72 37 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
7,5 / 11 см.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | Дърво |
| Ширина (cm) | 7,5 см |
| Височина (cm) | 11 см |
| Техника | Печат |
| Религия | Православна |
| Изобразен образ | Света Богородица |
| С рамка | Не |
| Позлатена | Не |
| Монтиране | Стена и поставяне |
| Тегло (g) | 50 |
| Тегло | 0.00кг |
Икона на Йерусалимска Богородица 7,5 / 11 см
Тази красиво изработена икона на Йерусалимска Богородица внася частица сакрално изкуство във вашия дом. Изработена от висококачествено дърво, тя е подходяща за лична молитва или като смислен подарък.
Ключови Предимства
- Свещен дизайн — Изобразява почитания лик на Йерусалимска Богородица, символ на вяра и закрила.
- Компактен размер — С размери 7,5 x 11 см се побира лесно на рафт, бюро или стена, идеална за всяко пространство.
- Издръжлив материал — Изработена от дърво за дълготрайна красота и устойчивост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Дърво |
| Ширина | 7,5 см |
| Височина | 11 см |
| Техника | Печат |
| Религия | Православна |
| Изобразен образ | Света Богородица |
| С рамка | Не |
| Позлатена | Не |
| Монтиране | Стена и поставяне |
Какво има в кутията
- Икона на Йерусалимска Богородица
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




